gerb_middleФАКУЛЬТЕТ ТЕХНОЛОГИИ И ТОВАРОВЕДЕНИЯ ПИЩЕВЫХ ПРОДУКТОВ И ПРОДОВОЛЬСТВЕННОГО БИЗНЕСА

ОДЕССКОЙ НАЦИОНАЛЬНОЙ АКАДЕМИИ ПИЩЕВЫХ ТЕХНОЛОГИЙ

Тиждень факультету Технології харчових продуктів, парфумерно-косметичних засобів, експертизи та товарознавства

Posted by: | Posted on: Май 30, 2016
Read More ...

З 10 по 13 травня 2016 року в академії пройшов тиждень факультету технології харчових продуктів, парфумерно-косметичних засобів, експертизи та товарознавства. Тиждень факультету співпав з державними святами — свята «День Матері» та свята «День Перемоги», тому більшість заходів були присвячені саме цим святам.В рамках тижня було організовано цікаві заходи на яких були презентовані кожна з кафедр факультету, проведені студентські вікторини, гра: «Що? Де? Коли?, концерти та багато іншого.

Тиждень розпочався зустріччю з ветераном Другої світової війни Васильєвим Антоном Спиридоновичем, що відбулася 10 травня об 11.00 у музеї ОНАХТ. Спиридонович розповів студентам про пам’ятні епізоди своєї біографії, о військових операціях, в яких особисто брав участь: Сталінградська битва, битва за Москву, Берлінська битва. Розповів про тяжкі випробування, які випали на долю нашого народу в роки війни, як, не зважаючи ні на що, наш народ вистояв і переміг в цій страшній війні. Антон Спиридонович відповів на всі запитання, що цікавили студентів факультету.

DSC_0359

Васильєв Антон Спиридонович, Яценко Світлана Федорівна – директор музею ОНАХТ

DSC_0371 DSC_0393

DSC_0415DSC_0432DSC_0448

Після зустрічі з Антоном Спиридоновичем об 12-00 в ауд. Д-111 відбулась відкрита кураторська година куратора 1 курсу групи ТМ-13 Куренкової Ольги Олександрівни на тему: “Одеса в роки війни”. Були запрошені студенти 1 та 2 курсів.

На заході була представлена патріотична відео-презентація, яка більш детально ознайомила студентів з героїчною обороною Одеси в роки Великої Вітчизняної війни.

1

2

3

Наступного дня продовжили святкування відразу дві кафедри — Безпеки життєдіяльності та Технології м’яса, риби та морепродуктів.

Святкування Дня кафедри Безпеки життєдіяльності було присвячене «Дню матері». Студенти нашого факультету підготували презентації «Одеса-мама», «Моя Батьківщина – мати», «Мама поганого не порадить». Викладачі кафедри БЖД разом зі студентами підготували цікаві доповіді з наочною демонстрацією, студенти співали пісні, розповідали жартівливі приказки за обраною тематикою.

В цей же час відбулося святкування Дня кафедри «Технології м’яса, риби і морепродуктів».

Традиційно організовували та проводили цей захід  студенти третього курсу, господарями свята були студенти групи ТР-30 та ТМ-31, а допомагали їм у цьому доценти кафедри А.С. Герасим та А.Д. Солецька. Атмосфера свята відчувалась усюди – урочисто вбрані ведучі,  учасники, захоплені гості свята та викладачі, святково прикрашені кульками та плакатами коридори кафедри, та рідна лекційна Б-402, де відбувався захід.

Упродовж свята лунали пісні та вірши про кафедру, побажання викладачам та студентам.

6 7 8 9 10

Заключне слово, як завжди, пролунало від завідувача кафедри Віннікової Л.Г. із словами подяки та побажання  подальших успіхів. Наприкінці свята, традиційно викладачі кафедри нагородили учасників пам’ятними почесними грамотами призами та, як завжди, «солодкою рибою».

11 12

13

12 травня відбувся День кафедри безпеки, експертизи та товарознавства. В святкуванні приймали участь студенти першого, другого та третього курсів спеціальностей «Товарознавство та комерційна діяльність» та «Товарознавство в митній справі». Кожна група виступила в якості команди в змаганнях «Битва експертів». Експертом року 2016 за версією кафедри безпеки, експертизи та товарознавства стала команда «Три мушкетера», команда товарознавців 1-го курсу. Також був проведений конкурс «Лийся пісня» серед всіх присутніх на заході, в якому перемогла Іокіманська Анастасія й отримала звання «Золотий голос кафедри».

В цей же день об 1430 факультет відмітив День Матері святковим концертом, в якому прийняли участь студенти всіх курсів. На святі були присутні заступник декана факультету, викладачі всіх кафедр, що входять до складу факультету, батьки студентів.

Виконувались пісні, декламувались вірші, студент 1 курсу Стоянов Іван грав на скрипці, Бойко Владислав та Корольчук Олександр, студенти 3 курсу, показали майстерність гри на гітарі, в завершенні концерту виступив Джаз-Бенд «Symphony of death» (Кулічков Ярослав, Красносельський Богдан, Кольчак Дмитро) під керівництвом Цуркан Олесі Юріївни.

Свято пройшло весело та емоційно у піднесеному настрої.

14 15Мушат Т., Мушат О.

16Стоянов І.

17Бойко В., Корольчук О.

18Бойко В., Корольчук О., Бевзюк Т., Ністор К.

19Камінська М.

20Гаврись Н.

21Балецька А.

22Баюш А., Добріко К.

23Кулічков Я., Красносельський Б., Кольчак Д.

Закінчився Тиждень факультету святом на кафедрі Технології молока, жирів та парфумерно-косметичних засобів. Запланований урочистий захід відбувся в аудиторії Б-326.

Тиждень факультету і День кафедри – це свято, яке раз на рік об’єднує і викладачів і студентів в єдину команду. Щороку до цієї події готуються і студенти, і колектив всієї кафедри. Хочеться придумати щось нове, веселе, несхоже, цікаве, що б позитивний настрій передався оточуючим. І ось як це у нас вийшло…

З привітанням виступили студенти 3 курсу групи 3Тмл-193 МТТ ОНАХТ з викладачем Трубніковою Анастасією Анатоліївною.

Також в цьому заході прийняли участь студенти всіх курсів кафедри, викладачі кафедри. На захід були запрошені студенти 2 та 3 курсів спеціальності «Зберігання, консервування та переробка молока» Механіко-технологічного технікуму Одеської національної академії харчових технологій.

24Студенти 2 та 3 курсу МТТ ОНАХТ

Цього року 13 травня кафедра Технології молока, жирів і парфумерно-косметичних засобів провела свій день весело і корисно. Кажуть, що б настрій був хорошим, треба почати день з посмішки і позитивних емоцій. У цей день згадали історію кафедри технології молока, жирів і парфумерно-косметичних засобів, її вчених, викладачів, внесок яких є неоціненним.

Після історії кафедри виступила завідувач кафедри, д.т.н., професор Ткаченко Наталія Андріївна зі словами привітання та піснею для студентів та викладачів кафедри.

25Ткаченко Н.А. – завідувач кафедри ТМЖтаПКЗ, д.т.н., професор

Яке ж свято без музики, сміху і пісень. Талантами студентськими та викладацькими кафедра ніколи не була обділена. Присутні насолодилися «золотими» голосами студентів, а саме студенток 4 курсу Бевзюк Т. та Ністор К., студентки 2 курсу Камінської М., суденток 2 курсу Добріко К. та Баюш А.

26Баюш А., Добріко К.    

27                             Мушат Тетяна, Мушат Ольга (ТМ-33)

28Радулевич Анастасія та Лисих Максим (ТМ-11)

29

Копійко Аліна та Рамазашвілі Анна (ТМ-43)

Послухали вірші, прозу, які підготували студенти 1, 3 та 4 курсів, подивилися студентські попурі і відео-ролики. Крім цього були представлені два запальних східних танці студентками 1 курсу Курдас Т. та 2 курсу Скліфасовською А.

Особливо цікавим та дотепним виявився відео-ролік про викладачів кафедри, підготовлений студенткою 3 курсу Манукян Валентиною (ТМ-33).

Крім студентських виступів студентами 3 курсу групи ТМ-35 (Донченко Валерія та ШваликКаріна) було проведена парфумерно-косметична вікторина, цікаві конкурси.
30Лазарева О. (3 курс, МТТ ОНАХТ)

31

Іван Стоянов (група ТТП-14)      

32

Бевзюк Тетяна (ТМ-43), Ністор Кристина (ТМ-41)

34

Камінська Марина (ТМ-23)

36

Скліфасовська Анастасія (ТМ-21)                

37

Курдас Таїсія (ТМ-11)

38
35

Після виступів та конкурсів усі присутні були запрошені на офіційне відкриття лабораторії технології жирів та парфумерно-косметичних засобів в ауд. Д-125.

39

40 Яскраво був відзначений День кафедри і в стінгазетах, до речі, підготовлених студентами не тільки нашої кафедри. Всі залишилися задоволені проведеним часом.

Деканат висловив щиру подяку студентам за активну позицію у підготовці до таких значних і пам`ятних заходів.

Особливо відзначились студенти факультету Бевзюк Т., Ністор К., Мушат Т., Мушат О., Бойко В., Корольчук О., Балецька А., Баюш А., Добріко К., Камінська М., Стоянов І., Кулічков Я., Гаврись Н.

В цілому заходи тижня факультету пройшли на високому рівні про що свідчить інтерес до справ факультету наших колег з механіко-технологічного технікуму, студенти якого були присутні на заходах.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *