gerb_middleФАКУЛЬТЕТ ТЕХНОЛОГИИ И ТОВАРОВЕДЕНИЯ ПИЩЕВЫХ ПРОДУКТОВ И ПРОДОВОЛЬСТВЕННОГО БИЗНЕСА

ОДЕССКОЙ НАЦИОНАЛЬНОЙ АКАДЕМИИ ПИЩЕВЫХ ТЕХНОЛОГИЙ

27 квітня 2017 року на кафедрі Технології м’яса, риби і морепродуктів пройшов конкурс «Швидко, смачно та корисно»

Posted by: | Posted on: Май 15, 2017
Read More ...

Під таким лозунгом пройшов конкурс в рамках XIІІ Всеукраїнської наукової конференції студентів з розділу «Харчові технології» на кафедрі технології м’яса, риби та морепродуктів. Основною метою конкурсу було поєднання в свідомості наших студентів двох невід’ємних складових продуктів харчування – смаку та користі.

Учасниками конкурсу були шість команд: студенти Одеського технікуму газової та нафтової промисловості, студенти механіко-технологічного технікуму ОНАХТ, студентка із Сумського національного аграрного університету та представники ОНАХТ – студенти групи ТМ-31.

Диво-конкурс, схожий на «Пекельну кухню» порадував наше журі, на чолі з деканом факультету «Технології харчових продуктів, парфумерно-косметичних засобів, експертизи та товарознавства» Шарахматовою Т.Є. різними продуктами. Для оцінки були представлені – «Яловичий стейк під яблучно-медовим соусом» (автори – студенти гр. 15-1 РО ОТГтаНП ОНАХТ Михайлов Руслан, Вдовиченко Артем, Гончар Владислав), «Курячі рулетки фаршировані сиром та зеленню» (автор – студентка 3 курсу, ф-ту «Харчових технологій», СНАУ, Сухоставець Катерина), «Печінка-вітамінка» (автори – студенти гр. 2Тмс-201 МТТ ОНАХТ Ткаченко Святослав та Діденко Ірина), «Млинці по-еквадорськи» (автори – студенти гр. 2Тмс-201 МТТ ОНАХТ Кабанець Ірина та Петришина Олександра), «Котлети по-венеціанськи» (автори – студенти гр. 3Тмс-197 МТТ ОНАХТ Днєстрян Сільвія та Шишин Вадим), «Котлети студентські» (автори – студенти гр. ТМ-31 ОНАХТ Цисар Інга та Пахолюк Володимир). Крім смакових характеристик, конкурсанти повинні були переконати журі в користі свого продукту науково-обґрунтованою розповіддю.

Всі впоралися із завданням. За смаком та корисністю перші місця розділили між собою «Яловичий стейк під яблучно-медовим соусом» та «Печінка-вітамінка», два других – «Курячі рулетки фаршировані сиром та зеленню» та «Котлети студентські», два третіх – «Млинці по-еквадорськи» та «Котлети по-венеціанськи».

Ми вітаємо учасників конкурсу з перемогами та сподіваємось, що в майбутньому вони стануть провідними фахівцями м’ясопереробної галузі і при розробці нових м’ясних продуктів обов’язково будуть орієнтуватись не тільки на вартість продуктів, але і на їх користь для споживачів.

ОНАПТконференц. 2017. 04. 26-27 (3) ОНАПТконференц. 2017. 04. 26-27 (107) ОНАПТконференц. 2017. 04. 26-27 (136) ОНАПТконференц. 2017. 04. 26-27 (142) ОНАПТконференц. 2017. 04. 26-27 (143) ОНАПТконференц. 2017. 04. 26-27 (144)

Організатор конкурсу, Савінок О.М., канд. техн. наук, доцент кафедри технології м’яса, риби та морепродуктів – відповідальний за НДРС ОНАХТ та профорієнтаційну роботу на ф-ті ТХППКЗЕтаТ.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *